Ubytovanie

Chata pre 6 rodín

Hľadáte pokojné prostredie v horách v príjemnom ubytovaní? Ste na správnej adrese. :) V chate Zinka je ubytovanie len časťou zážitku, nájdete tu kopec služieb a aktivít pre malých aj veľkých. Pozemok je uspôsobený pre rodiny s deťmi, takže ratolesti sa môžu venovať hrám a vi oddychu a grilovaniu :). Urobíme všetko pre Vašu spokojnosť a príjemne strávenú dovolenku či firemnú akciu. Poradíme Vám s výletmi a programom v okolí, ak treba pripravíme Vám aj kompletný program pre firemné akcie.

ZINKA - chata pre 6 rodín je situovaná v horskej dedine Mýto pod Ďumbierom. Z chaty sa do Ski centra Mýto dostanete cca 10 minútovou chôdzou. Chata vám poskytne kvalitné a príjemné ubytovanie počas celej Vašej dovolenky či romantického víkendu. V Chate ZINKA tiež nájdete lyžiareň, spoločenskú miestnosť a hraciu miestnosť so stolným futbalom, šípkami a ruským gulečníkom. V prípade, že máte chuť relaxovať pripravená je pre vás fínska sauna, infra sauna, jakuzzi, ľadová kaďa, odpočinková miestnosť . Vychutnať si tiež môžete relaxačné masáže.

Celková kapacita apartmánov v chate pre 6 rodín je 14 pevných lôžok a 14 prísteliek, v 6-tich štýlových apartmánoch.


V chate pre 6 rodín sú:

  • dva štvorlôžkové apartmány / 2 × 2 + 2 /
  • tri päťlôžkové apartmány / 3 × 2 + 3 /
  • jeden šesťlôžkový apartmán / 1 × 2 + 4 /

Pre najmenších vám pripravíme aj detskú postieľku.

V chate pre 6 rodín má každý apartmán 2 miestnosti

Súčasťou prvej - vstupnej miestnosti je kuchynský kút, chladnička, jedálenský stôl a stoličky, rozkladacia gaučová súprava a potešia Vás aj rôzne interiérové doplnky.
Druhou miestnosťou je spálňa, v ktorej nájdete manželskú posteľ, TV + SAT a skriňa.
Apartmán je vybavený samostatným wc a sprchovacím kútom.

Poznámky k chate pre 6 rodín

Apartmány čísla 1, 2, 5 sa nachádzajú na prízemí, apartmány čísla 3, 4, 6 na poschodí. V apartmáne č. 5 je krb. Stačí si len vybrať to najlepšie pre váš oddych.
Chata Zinka je rozdelená na dve časti "stará" a "nová". V "starej" prednej časti nájdete apartmán č.5 a apartmán č.6, má osobitný vchod a chodbu.
V "novej" zadnej časti nájdete apartmány č.1,2 na prízemí a apartmány č.3 a 4 v podkroví. Táto časť má osobitný vstup a chodbu, nájdete tu tiež lyžiareň, spoločenskú a hraciu miestnosť.

Apartmán č.1


Apartmán č.2


Apartmán č.3


Apartmán č.4


Apartmán č.5


Apartmán č.6