Často kladené otázky a odpovede

Ako prebieha rezervácia chaty Zinka v Nízkych Tatrách?

Po kliknutí na „Rezervovať“ (možnosť prekliku) vyplníte formulár (termín, počet osôb, telefón, e-mail. A ak máte bližšie otázky k pobytu a odošlite. V prípade, že potrebujete odpoveď rýchlo volajte 0907 354 874. Následne Vám zašleme presnú kalkuláciu za pobyt a po Vašom potvrdení údaje k úhrade 50% zálohy. Po úhrade zálohy je Vaša rezervácie záväzná.

Ako sú zariadené apartmány chaty Zinka v Nízkych Tatrách?

Každý apartmán má spálňu s manželskou posteľou a dennú miestnosť s rozťahovacím gaučom, jedálenským kútom, malou kuchynkou a kúpeľňou. Rozloha apartmánu je od 35 – 45 m². bližšie info májdete „tu“ (odklik na ubytovanie – časť pôdorys)

Je možné sa ubytovať aj ako samostatná dvojica?

Áno apartmány sú samostatné, spoločné sú wellness s jakuzzi, altanok s grilom a aktivity na chate. Wellness sa využíva samostatne, každý hosť si poznačí čas využívania na rezervačnom liste pri wellness.

Ako často a kedy je možné využívať wellness s jakuzzi na chate Zinka v Nízkych Tatrách?

Kedykoľvek a neobmedzene

Aký je maximálny počet ubytovaných na Chate Zinka v Nízkych Tatrách?

Spolu 28 osôb na 14 pevných lôžkach a 14 prístelkách v 7 spálňach a 7 denných miestnostiach s prístelkami.

Sú k dispozícií aj detské postieľky a detská stolička?

Áno pripraviť Vám vieme 2 detské postieľky a jednu detskú stoličku.

Aké sú bonusy na chate Zinka v Nízkych Tatrách

Bezplatne poskytujeme:

  • Privátne wellness s jakuzzi TOP zážitok na juhu Nízkych Tatier
  • Spoločenská miestnosť
  • Hracia miestnosť – stolný futbal, šípky, ruský gulečník, spoločenské hry
  • Detské ihrisko s trampolínou
  • Lyžiareň
  • Altánok s grilom a kotlíkom na guláš
  • Ping pong, bedminton, corn holl, disk golf
  • WIFI

Aké sú možnosti aktivít v okolí Nizkych Tatier?

Informácie o aktivitách v Nízkych Tatrách a na Horehroní nájdete „tu“ po kliknutí na obrázok sa Vám otvoria podrobnejšie informácie o aktivitách v Nízkych Tatrách.

V Nízkych Tatrách a na Horehroní nájdete aktivity ako – Splav Hrona, Lesnícky skanzen, Čiernohronská železnička, cyklistika a turistika, jazerá, kúpalisko tále s minigolfom a Tarzániou, návšteva remeselníkov a kultúrnych pamiatok, Hrad Ľupča, jazdenie na koni, vodný svet na Bystrej, Golfové ihrisko Gray Bear na Táľoch, Ski centrá Mýto Tále, chopok Jasná, upravované bežecké trate a mnohé ďalšie aktivity v Nízkych Tatrách.

Pripravujete aj firemné akcie?

Áno firemnú akciu / teambuilding Vám vieme kompletne zorganizovať vrátane programu a stravy. Možnosti sú široké viac nájdete na Teambuilding (odkaz preklik na podstránku). Potrebná je komunikácia aby sme akciu pripravili podľa Vašich predstáv.

Má nám kto poradiť s výletmi a programom v Nízkych Tatrách?

Áno poradíme Vám tie najlepšie aktivity, dohodneme návštevy u remeslníkov, doporučíme najfajnešie reštaurácie v Nízkych Tatrách.