Služby

Predstavujete si ubytovanie, ktoré má niečo viac ako len pohodlnú posteľ, kúpeľňu či spoločenskú miestnosť? Hľadáte a stále nenachádzate? Práve ste našli. Chata Zinka v Mýte pod Ďumbierom v údolí Nízkych Tatier je plná zážitkov ba čo viac "je viac než len ubytovanie". Tešíme sa na spoločné zážitky...:)

Jakuzzy

Relax po lyžovačke v Nízkych Tatrách, túre či romantický večer alebo zábava s priateľmi... wellness využívate v súkromí kedykoľvek máte chuť..
Celý wellness na chate Zinka je privátny len pre ubytovaných hostí a k dispozícií NON STOP 24 hodín denne.

1

Vykurovaný nerezový bazén

Využite vykurovaný nerezový bazén 2×3m prevádzkovaný celoročne na teplý kúpeľ pod holým nebom plným hviezd. Vieme Vám pripraviť aj kúpeľ s rôznymi liečivými bylinkami a soľami. Bylinný kúpeľ je prospešný pre zdravie Vašej pokožky, prekrvenie a prehriatie svalov a podporu imunitného systému. Nechajte sa rozmaznávať a vychutnajte si privátne wellness pod holým nebom.

5

Wellness

Fínska Sauna

Fínska sauna, ako sa patrí chladenie v Nízko Tatranskom snehu, ľadovej kadi alebo "škótske streky po Mýtňansky". Výborný relax po celodenných výletoch. Nikam nemusíte s chaty cestovať a tak si vychutnáte relax ako dlho budete chcieť.

1
5
2
3
4

Infra - sauna

1

Pre spríjemnenie chvíľ na vašej dovolenke v Mýte pod Ďumbierom, horskej dedine Nízkych Tatier. Infra sauna je vhodná pre všetkých, poteší najmä vás ktorým nevyhovujú vysoké teploty v klasickej fínskej saune. Infra sauna prehreje vaše telo do hĺbky a uvoľní vaše stuhnuté svalstvo. Je ideálna po lyžovačke alebo pred masážou.


Odpočinková miestnosť

Odpo

Masáž

1

Relax so všetkým, pripravený sú výborný maséri a masérky. Na druhý deň ste fit na ďalšiu lyžovačku či výlety v prírode Nízkych Tatier.


Stravovanie

Kuchynka v apartmáne Vám poslúži hlavne na prípravu jednoduchých jedál. Kompletne vybavená kuchyňa aj s rúrou na pečenie a s umývačkou riadu je v spoločenskej miestnosti. V prípade, že máte oddych od varenia a chcete navštíviť reštauráciu, najbližšia je vzdialená 150 m. od chaty Zinka a mnohé ďalšie v okolí. V prípade firemných akcií Vám pripravíme grilovačku, guláš, pečené jahňa či prasiatko, alebo kompletný katering vrátane raňajok a obedov.

3
4
5

Stolný tenis /ping – pong/, Gulečník, Stolný futbal, Šípky

Zahrať si tiež môžte stolný - tenis, požičiame Vám aj loptičku i rakety, taktiež u nás máte k dispozícií bedminton či boxovacie vrece pre malých aj veľkých.

1

Vonkajší krb

Zabavte sa večer s priateľmi a rodinou pri vonkajšom krbe a vychutnajte si svoje grilované pochúťky...Už sa Vám zbiehajú slinky???:) s altánku máte na dohľad aj deti na detskom ihrisku.

1
2

Disc Golf

Disc golf je novo-prichádzajúci šport na Slovensko. Ide o výbornú aktivitu pre deti aj dospelých. Je nenáročná a zábavná pripravili sme pre Vás jeden disc golfový koš aj na Chata Zinka aby ste sa mohli zabaviť s touto úžasnou aktivitou. Pripravená je aj ďalšia NOVINKA corn holl. Nechajte sa prekvapiť:)

1

Detské ihrisko

Pestré detské ihrisko rozžiari všetky detské oči, lezecká stena, kladina, domček s terassou a tabuľou, lano na lezenie, hojdačky, pieskovisko a trampolína. O deti je v chate Zinka postarané..:)

1
2

Babysiting - opatrovateľka

Radi by ste si poriadne zalyžovali alebo sa išli večer zabaviť, ale máte deti ktoré neobsedia? O vaše deti sa postaráme cez deň alebo počas noci. Deti vám postráži zodpovedná opatrovateľka s ktorou sa nebudú nudiť. V pláne je stavanie snehuliaka, iglu, sánkovanie, guľovačka a večer zas spoločenské hry (človeče, pexeso, omaľovánky....). Takže kľudne si užite aj vy vašu dovolenku naplno.

2

Sprievodcovia a inštruktori v Nízkych Tatrách

Zabezpečíme pre Vás špičkových sprievodcov a inštruktorov, ktorý výborne poznajú okolie, ale aj povesti a príbehy s jednotlivých lokalít . Priblížia Vám región s iného pohľadu.

turistický sprievodca v Nízkych Tatrách, Horehronie, Muránska planina, Klenovský Vepor
cykloturistika v Nízkych Tatrách, Horehroní, Muránska planina
skialpinizmus Nízke Tatry
bežkárske trasy v Nízkych Tatrách (inštruktor s sprievodca)
free ride Nízke Tatry
inštruktor muškárenie a rybolov na Horehroní
história a remeslá na Horehroní a v Nízkych Tatrách