Bike park Mýto pod Ďumbierom

Img 1557

Prvý Bike park na horehroní

Si úplný začiatočník alebo freerider a downhiller? Čokoľvek očakávaš, splníme tvoj sen o perfektom zjazdovom bicyklovaní. Nezáleží na tom, koľko máš rokov! Pripravili sme trate s rôznou obtiažnosťou pre všetky vekové kategórie.

Spolu s bicyklom sa vyvezieš na 4-sedačkovej lanovke na štart. Okrem zjazdových tratí je v stredisku k dispozícii požičovňa bicyklov a E-bikov, kolobežiek, odrážadiel, požičovňa cyklo príslušenstva a servis a MTB škola.

Po perfektnom výkone určite vyhladneš, kalórie môžeš doplniť v reštaurácii s terasou. Môžeš sa kochať pohľadom na zdolanú trať a cítiť sa ako víťaz.

Bike park LANKOVKA a zjazdové trate sú k dispozícii v dňoch piatok, sobota, nedeľa v čase 10:00 - 17:00 h.

Bike park ATRAKCIE a bar s terasou sú k dispozícii v dňoch pondelok - nedeľa v čase 10:00 - 17:00 h.

Downhill

Náročný trail pre skúsených jazdcov. Obsahuje klopené zákruty, odklonené zákruty, skoky, zmiešaný povrch, prejazdy lesným porastom.

Freeride A

Strednenáročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Freeride B

Strednenáročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Family

Nenáročný trail bez skokov a prekážok. Obsahuje prírodné nerovnosti, mechanicky upravený povrch a trávnatý povrch.

PUMPTRACK

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností všetkých jazdcov na bicykloch. Jazdí sa prevažne bez pedálovania tzv. pumpovaním.

Kids skill trail

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností malých jazdcov na bicykloch.

Viac na webe: https://www.kopeczabavy.sk/bike-park