Escape room Brezno - čarodejnice

Carodejnice

PRÍBEH

Prichádzate ku starej pani, ktorá je čarodejnica, veštica, kartárka, vyvolávačka čarodejníc a majsterka lektvarov. Miestnosť je plná kúziel, rituálov a pokusov, ktoré Vás môžu pohltiť, preniesť do inej dimenzie, spôsobiť šialenstvo alebo tiež sa tu naučíte miešať nápoj lásky, objaviť rozprávkové veci alebo sa dozviete ako utiecť strašnému osudu.

ČO JE ESCAPE?

Escape Brezno je úniková miestnosť pre 1 – 5 hráčov. Vyskúšajte svoj postreh a intelekt v našej miestnosti Čarodejnice! Dostaňte sa von, alebo Vás po 60 minútach oslobodia naši roommajstri. Môžete zadarmo využiť nápovedy alebo získať bonusový čas.

  • Hru neodporúčame ľuďom s klaustrofóbiou a pod 15 rokov.
  • Hru môžu navštíviť aj mladšie deti so sprievodom rodičov.

Úniková hra je zážitkový typ hry, ktorá sa odohráva v uzavretej miestnosti. Hra je podčiarknutá výrazným príbehom, ktorý spoločne s podkreslenou hudbou a zvukom, ladeným interiérom a dekoráciami dotvorí atmosféru a povzbudzuje ku prijatiu hry ako reality. Hráči majú za úlohu vyriešiť zápletku príbehu, ktorá obvykle končí únikom z miestnosti a to v danom časovom limite. Úniková hra je známa aj pod pojmom exit game alebo escape game.